Sari la conținut

Cerere Helper

Postări Recomandate

► Prenume:Mircea

► Nick:Mircea11

► Varsta:15 jumate

► Tara/Oras: Craiova 

► Discord:Mircea#0289

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):Salut , ma numesc Mircea am 15 ani si  locuiesc in Craiova când eram mai mic mi-a fost greu sa ma integrez in lume din cauza despărțirea părinților mei eram foarte închis in mine îmi era frică sa imi fac prieteni încet încet pana am ajuns la cedare unde depresia a devenit latură din mine , a fost o perioadă foarte grea pentru mine copii râdeau de mine fiindcă stau la bunici ca nu am părinți care se fie langa mine sa mă crească si tot asa , atunci am devenit super recalcitrant uram persoanele care se bucurau ca au părinți mereu in fiecare noapte plângeam la Dumnezeu ca eu de ce nu pot duce o viață buna până când am început sa cresc mai mare si să îmi dau seama ca trebuie sa îmi trăiesc viața asa cum mi-a dat-o Dumnezeu fiindcă odată ce ai făcut o greșeală nu o poți da înapoi , am inceput sa fiu mai comunicativ chiar daca in ziua de astăzi sunt mai rușinos si fricos încerc sa scap de aceste fricii am inceput sa practic judo care ma face sa ma calmez la fel dusu la sală un loc liniștit unde ma pot aduna stiu că poate uni nu ma credeți dar aceasta este viața mea de zi cu zi

► Poti comunica si in alte limbi?:Da Engleza si Spaniolă.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Vreau sa fac parte din staff ca sa mă implic vreau sa aduc jucătorilor un joc mai bun vreau sa aduc pacea cat si aprecierea pe acest server vreau sa imi fac prieteni si sa ajut la implicarea acestui server.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Eu cred ca voi fii acceptat fiindcă, stiu ca vă gândiți daca merit o a 2 a șansă eu mi-o doresc si tot ce știu e ca daca primesc această șansă nu o sa va dezamăgesc cum am făcut o am reușit sa ma schimb si o sa devin mai bun.

► Ai citit regulamentul?:da

► Poza cu orele jucate (/pt + F3 activ):O să-i trimit lui GB in privat fiindcă nu imi merge imag-urul

► Comentarii aditionale:va mulțumesc pentru tot timpul acordat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

• 2 weeks later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Cine e conectat?   0 Membri, 0 Anonim, 0 Vizitatori Vezi listă completă

• Nu sunt utilizatori înregistrați conectați acum
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare