ItsMatei_273

Applicare Helper

Postări Recomandate

1. Prenumele: Popescu Matei
2. Vârsta actuală: 12
3. Experiența în domeniu, cât și în moderare: Destul de buna am fost parte din staff in multe servere de : discord , Minecraft , CS:GO / 1.6
4. O descriere despre dumneavoastră: Ma cheama Matei sunt in Afumati , Ilfov. Am mult timp liber si invat limbaje de Programare. 

• De ce dorești să te alături echipei noastre?

Deoarece pot ajuta oameni noi la noi pe server si sa le urez bun venit cum se cade.

• Dacă ar exista posibilitatea ca tu să faci o schimbare în această comunitate, care ar fi aceea?

Nimic este perfecta in felul ei.

• Ce te-a atras la comunitatea noastră?

Faptul ca : Owner-ul , Playeri , Stafful sunt chill ... si cum totul este plin de viata.

• Ești capabil să lucrezi într-o echipă formată dintr-un număr impresionant de persoane?

Normal , suntem egali.

• Care sunt calitățile tale? Noi punem mare accent pe seriozitate, sinceritate și pe devotament.

Sunt serios in momente care sunt asa. Pot construi bine pe Minecraft sunt calm cu playeri greu de cap.

• Care este părerea ta despre staff-ul nostru actual? 

Este bun cu toate ca Mircea ar trebui un rank mai mare depune efort mare si merita. In rest : Este Bun!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postat (editat)

Imi pare rau nu ai varsta necesara apreciez ca ma respecti  , raspunsul meu este  :

images.png

Editat de Mircea11

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Cine e conectat?   0 Membri, 0 Anonim, 1 Vizitator Vezi listă completă

Nu sunt utilizatori înregistrați conectați acum